Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Nerde Garajın Esklieri N-E-R-D-E :)))

• ScarFace • 28 Eylül 2005 12:07 • #574146
    ya ben bu muhabbeti anlamadım benim grj da 2 sene olmuştur mesela ama beni çok fazla insan tanımaz..he benim tanıdığım çoğu girmiyo.sebep te nerde çokluk orda bokluk muhabbeti.bunu niye yazdım bende bilmiyorum ama bende bişiler yazayım dedim ne bileyim...
  • nazmiyyeaah • 28 Eylül 2005 12:21 • #574147
    ya olay ne biliyo musun? garaj sayesinde sıcak bir muhabbet ortamı doğdu. bu daha çok aynı müziği dinleyenler arasında oldu. muhabbet koyulaştıkça hadi buluşalım denildi. artık sanal muhabbetten gerçek hayata samimi dostluklara kadar gitti bu. topluca buluşuldu, şehirdışındakiler heyecanla beklendi gelmeyince üzülündü gelene kucak açıldı falan gibi durumlardan ibaret. ee şimdi hayat bu tabii.. akıp gidiyor. okullar açılıyor, insanlar işe başlıyor, askere gidenler oluyor falan gibi şeyler var. zaman zaman "cee" yapanlar olsa da forumların müdavimleri eskisi kadar hayta gezmiyor. bir süre burada bulunmayıp da yeniden gelenler de allah allah neden eskileri göremiyoruz len diyor. bunlardan biri de yani thriller bu topiği açmış.
    umarım yardımcı olabilmişimdir :) alem boş değil azizim, halkım çalışıyor.
  • Nightwish • 28 Eylül 2005 12:23 • #574148
    Eveeeettttt!,,.. Naz© ablamın sölediği o büyük koala benim,,, inanmazsanız fotoma bakın=)) http://www.travelmarker.nl/media/foto/postkaarten/australie_koala.jpg,,, biraz şapşal çıkmışım ama tamamen fotoyu çeken zebra arkadaşın suçu,,, açıyı tutturamamış,,, gerçi normaldir yeni uykudan kalkmıştı heralde,,, daha pijamaları üstündeydi=)) Hea bu arada _MOLKO_ da o yanımda gördüğünüz ince zarif ağaç =))
  • Ktulu • 28 Eylül 2005 13:50 • #574149
    Scarface, olaya yabancı kalması gereken son kişilerdensin belki de.. Hakan'ın kankisi olaraktan...

Hatta yardımlaşarock'a gelmiş biri olaraktan.. :) Bi Superman olaraktan... :)))
  • Ktulu • 28 Eylül 2005 13:51 • #574150
    Ktulu üstad senin yaptığımız o konuşmayı hiç unutumam hatunlarla ilgili konuşma

yav ne konuşmuştuk unuttum ben şimdi :D
  • fizban • 28 Eylül 2005 14:26 • #574151
    ya bu arada gerçekten burda benden daha yaşlı bir üye yok ha :-P
  • _DEATH___ • 28 Eylül 2005 14:36 • #574153
    yaş derken garaşa üyeliğinin eskiliğinden dolayımı yoksa gerçek yaşından dolayımı?
  • ScarFace • 28 Eylül 2005 14:49 • #574154
    Ktulu seni seviyorum dostum...hakketen
    yanlız unuttuğun bişi var ya da dikkat edemedin o karanlıkta benim üzerimdeki süperman t-shirt ü değildi.u yoktu SPERMAN yazıyodu ve s şeklinde s p e r m resmi vardı...eğlenceli t-shirtüm benim.ee davulcu dediğin karizma olu :P
  • kumbaya • 29 Eylül 2005 12:39 • #574165
    aramızda eskiden çoook eskiden üye olupta,heyecan için tekrar üyelik alanlar var... :)
    saygılar
  • reseyyar • 29 Eylül 2005 14:42 • #574170
    yoksa sendemi onlardan birisin?????