Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Nerde Garajın Esklieri N-E-R-D-E :)))

• coke-man • 7 Eylül 2005 12:06 • #573831
    Eskilerden şunları hatırlarım..

aşkolsun garaj sohbette az mı kaynattık benim ismim nie yok :))
  • cc_baran • 7 Eylül 2005 15:39 • #573836

Selam ahali ;

GaRaJ popülasyonu hızla ve haliyle kontrolsüz bir şekilde artmış. Bu kötü bir şey değil ama burayı sahiplendiğimizden olsa gerek bozuluyoruz.
    Kalitesini, duruşunu koruyan insanların yanı sıra buraya yılışıklık için gelen ve tek işi on-line listesi karıştırmak olan yüzlerce asalak üyenin varlığı GaRaJ a "hey gidi GaRaJ" manalı gözlerle bakmamızla sonuçlanıyo.

Yani demem o ki GaRaJ ın eskileri hala var, hala görüşüyorlar, devam ediyorlar ama sitede aktif olmuyorlar.

Eskilerden binlerce kez teşekkür etmem gereken çok fazla üye var.
    Hazır bir seferliğine tekrar girmişken yazayım bu arkadaşlarımı.

Her türlü yardımlarından, samimiyetinden ve gönül muhabbetlerinden dolayı - Kyakuz
    Yine varlığıyla verdiği güvenden ve anlayışından dolayı - Karete
    Her çeşit konuda binlerce tatlı muhabbetinden dolayı - Affedilmeyen

Ve misafirperverliklerinden dolayı Ktulu ve Yiaa
    Son GaRaJ buluşmasındaki samimiyetlerinden dolayı Kannp,Metal Milita,gitarTeli,dilek,Nazmiyyeaah,_DEATH_,pesimist,divinemusic

Ve yine bir dönem fazlaca konuştuğum, tartıştığım iyi kalpli GaRaJdaşlarım Holy_Bastard,grungeforever,bu topicin sahibi ve müzik piyasası konusundaki tavsiyeleri nedeniyle thriller...

düşyılmaz ve sdqantaris dostlarıma da selamlarımı göndermeden edemeyeceğim :)

Ayşemi çok çok çok çok çok çok fazla sevdiğimi de on bininci kez belirterek yine çıkıntılık yapayım :)

not: bi uyuz peydah oldu, "cc_baran ve AYŞA" çiftinden nefret ettiğini anırıyo. eminim tanıdığımız, iyi bildiğimiz bir şahsiyet, bir GaRaJdaş.. utanman gerekiyo arkadaşım. bir derdin varsa beni bulursun. ve şahsi ricam, "bul".
  • Holy_Bastard • 7 Eylül 2005 15:58 • #573837

Valla duygulandım şimdi:)....

Ama ben teşekkürlerimi sona saklıyorum daha garaj beni bıktıramadı tam olarak ama yakındır bu gidişle...

Sadece Metallica hayranı GarajDaşım cc_baran'a beni yazısında unutmadığı için teşekkür ediyorum şimdilik:)

............................................................
  • gitarTELi • 7 Eylül 2005 17:42 • #573839
    herşey hoşta

İyi guzel
    hepinizi hatırladım
    eyvallah sizlerde hatırladığımı görüp şukranlarınızı ilettiniz.
    Burada olalı baya zaman oldu..
    Birbirimizi iyi tanıdık ..

Ulan şu gitarTELi
    imlasında daha neden hata yapıyorsunuz.

İMLADA KUSUR HAYATTA KUSURDUR!

affetmem:))
  • -jackal_musty- • 7 Eylül 2005 18:36 • #573840
    yaa bırakın ya..

garaj gitti kavga bitti...boşverin artık...ha la aynı muhabbet..garajın eskileri-yenileri.....

boşverin ya..nedir bu...

::..MuStY
  • gitarTELi • 7 Eylül 2005 18:41 • #573841
    yaa bırakın ya..

aptal aptal konuşacağına üyeliğini iptal et
  • gitarTELi • 7 Eylül 2005 18:49 • #573843
    yaa bırakın ya..

bılmı om belli deal
  • Metal milita • 8 Eylül 2005 14:59 • #573848
    yaa bırakın ya..

saool baran:))
  • fizban • 9 Eylül 2005 22:39 • #573867
    yaa bırakın ya..

28 ağustos 2003 varmı benden yaşlısı :-P
    ah ahh ne günlerdi garaj sanıyorum daha yeni açılmıştı. sol üst köşede gerçek bir garaj resmi vardı hatta :-) eskiden forumlara baya girerdim de artık pek sarmıyor işte ayda yılda bir :-)
  • baranthalas • 10 Eylül 2005 13:34 • #573868
    baranthalas the ultimate charisma

ce öööö yaptım gidiyorum